Roztańczona na wiosnę!

29.02.2016

Choć tradycja polska głosi by ostatni mróz wykurzyć marzanną, to my zrezygnujemy z robienia kukły i  śmiecenia środowiska. W to miejsce mamy zupełnie inną, szaloną propozycję, która nas i was zachęci do jeszcze intensywniejszej wiosennej aktywności.

PRZEGANIAMY ZIMĘ – WYTAŃCZYMY  WIOSNĘ!

Wydaje nam się, że robimy wszystko co w naszej mocy by rurki były rozgrzane, ciała spocone, a treningi męczące, ale dodatkowy wiosenny kop energii na pewno się przyda. W każdym z trzech wiosennych miesięcy odbędą się po dwa konkursy pt „Roztańczona na wiosnę”.

Roztanczon na wiosne

Konkurs numer 1 – SŁOWOMOTYWACJA

Zadaniem konkursowe polega na przedstawieniu Twojej motywacji do rurki. Podziel się z nami i koleżankami tym, co sprawia, że przychodzisz na trening. Co motywuje Ciebie do dalszej walki nawet, gdy zjeżdżasz w dół?

Forma pracy: dowolna, ale możliwa do publikacji.
Esej, grafika, piosenka – ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

Wysyłając pracę wyrażasz zgodę na jej publikację. Wyróżnione prace będziemy umieszczać na blogu Divy, dlatego pamiętaj zaznaczyć w jakiej formie mamy Cię podpisać – imieniem i nazwiskiem, pseudonimem, a może prowadzisz bloga albo kanał na youtubie i chcesz być w inny sposób podpisana?

Pracę wyślij do nas na maila: zofia@divadancestudio.pl

Konkurs numer 2 – FOTOMOTYWACJA

Przez cały okres możecie robić sobie roztańczone wiosenne zdjęcia i udostępniać je w mediach społeczonościowych z tagiem #RoztanczonaNaWiosne. Jednak, żebyśmy były w stanie je znaleźć, muszą być widoczne  publicznie!

  • Facebook – ustawienia publiczne, tagować można #RoztanczonaNaWiosne i Diva Dance Studio
  • Instagram – #RoztanczonaNaWiosne oraz @Diva_Dance_Studio
  • Inne miejsca np. wasze blogi  tagujcie #RoztanczonaNaWiosne z linkiem do strony www.divadancestudio.pl (link follow) oraz podeślijcie post na stronę wydarzenia – my nie przegapimy i inne dziewczyny też bedą mogły zobaczyć 😉

*****

Ta wiosna i ten konkurs jest inny niż wszystkie więc liczba prac konkursowych jest nieograniczona! 😀

Liczba zdjęć, postów, waszych zgłoszonych dzieł ma służyć wzajemnej motywacji – dlatego nie będziemy zamykać się w „macie tylko jedną szansę” – u nas szans jest tyle ile chcecie.

W każdym miesiącu oprócz wyróżnień ogłosimy dwie zwyciężczynie, które otrzymają w prezencie 2 wejścia na rurkę (każda).

grafiki od: FlyNerd

Dołącz do wydarzenia na fb :

Roztańczona na wiosnę FB

PS – właścicielki blogów zachęcamy do umieszczania naszego baneru 🙂 Ot, byłoby nam miło gdyby pomysł poszedł w świat.

Możliwość komentowania została wyłączona.