1. Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia pole dance w naszej szkole rozpoczynamy od rozgrzewki, która trwa około 10 minut. Następnie przystępujemy do nauki obrotów i figur na rurce. W późniejszym etapie łączymy elementy w sekwencje, czyli tzw. combo. Trening kończymy rozciąganiem, również z pomocą rurki.

2. W co mam się ubrać?

Najwygodniej Ci będzie w krótkich spodenkach oraz koszulce na ramiączkach. Ćwiczymy boso lub w skarpetkach.

3. Nie jestem wysportowana, czy poradzę sobie na zajęciach?

Każda z nas kiedyś zaczynała. Jeżeli nie miałaś wcześniej kontaktu z pole dance, zapraszamy do grupy początkującej. Poziom figur i obrotów jest tak opracowany, by każda osoba na zajęciach sobie poradziła i miała z tego dużą frajdę. W miarę z upływem czasu, trudność akrobacji wzrasta 😉

4. Czy honorujecie karty typu multisport?

Nie honorujemy kart typu multisport. W zajęciach można uczestniczyć jedynie po wykupieniu karnetu w naszej szkole.

5. Co to jest open pole?

Open pole, czyli sala do dyspozycji kursantów. Instruktorka nie prowadzi wtedy regularnych zajęć, ale zawsze jest dostępna, by pomóc i doradzić w treningu. Przed uczestnictwem w open pole, należy się wcześniej zapisać przez facebook’a lub wiadomość mailową.

6. Nie mam skończonych 18 lat, czy mogę uczestniczyć w zajęciach?

Tak, o ile rodzic nie ma nic przeciwko 😉 Przed zajęciami opiekun będzie proszony o wypełnienie zgody na uczestnictwo w zajęciach pole dance.

7. Co to są zajęcia Pole Flow?

Pole Flow to trening poświęcony wyłącznie nauce choreografii przy i na rurce. Trening odbywa się co 2 tygodnie i trwa 90 minut. Na każdych zajęciach przedstawiony będzie inny układ taneczny. Do wykonania choreografii przydadzą się ochraniacze na kolana, legginsy, od czasu do czasu również obcasy 🙂
Na każde zajęcia obowiązują zapisy orzez facebook’a lub wiadomość mailową.

8. Czy uczestnictwo wymaga ode mnie podpisania jakiś dokumentów?

Tak, przed pierwszymi zajęciami prosimy by każdy uczestnik zapoznał się z tręscią regulaminu i to potwierdził. Jego treść znajduje się na podstronie regulamin Divy.