Pole Dance Battle dla Jasia

05.04.2016

POLE DANCE BATTLE – pod tą nazwą 3 kwietnia 2016 odbyła się w Divie prawdziwa walka na rurkowe tricki. Jednak walka ta miała 2 wymiary! Toczyła się też o zdrowie pewnego małego dżentelmena.

 

Poznańskie Pole Battle

Impreza charytatywna

U synka naszej kursantki Klaudii zdiagnozowano mukowiscydozę. Chciałyśmy jakoś pomóc młodej mamie i jej synkowi Jasiowi, żeby razem przeżyli długie i zdrowe lata. Każda osoba, która dnia 3. kwietnia przekroczyła próg Divy,wrzucała minimum 10 złotych do puszki. Była to dobra okazja także dla wszystkich tych, którzy nigdy z tym sportem nie mieli kontaktu i chcieli zobaczyć, na czym polega taniec na rurze, a przy okazji przyczynić się do poprawy zdrowia małego człowieka.

 

Pole Battle Diva Dance

Walka na rurkach

8 odważnych zawodniczek podjęło się pojedynku w parach. Każda zawodniczka miała okazję prezentować się cztery razy po 45 sekund w dwóch parach oraz w finalnym starciu po 90 sekund. Jury w nadobnym składzie: Kasia Bigos, Agata Kocińska, Kasia Kwaśniewicz, Ania Sobkowiak miało niełatwe zadanie wybrania zawodniczek do finału.

 

pole battle jury

 

Nie obyło się bez uroczej konferansjerki – Kaja czuła się w tej roli znakomicie 😀

 

Kaja Waseńczuk Diva Dance

 

Tak prezentowały się nasze cudowne zawodniczki:

Ania Boryła

Ania Boryła

Angelika Szklarska
Angelika Szklarska

Dorota Opala
Dorota Opala

Joanna Domańska

Joanna Domańska

Justyna Lembicz

Justyna Lembicz

Klaudia Walkowiak

Klaudia Walkowiak

Magdalen Mazurek

Magdalen Mazurek

Marta Madajewska

Marta Madajewska

Co to byłby za konkurs bez nagród?!

Na zwyciężczynię czekał komplet idealny do pole dancowych trików od SDC polestore – gatki i topy oraz peruka od Wigu Wigu Wiguu, która dopasowuje się do każdej głowy, więc niech nie trwożą się serca, bo spadną błękitne fale nawet podczas akrobacji w inwercie.

diva_dance_kasia_bigos

Jeszcze przed Agata i Oskar zachęcali do udziału:

Równie źle byłoby  oglądać takie wspaniałe wydarzenie o pustych brzuchach. Na szczęście mogłyśmy się obżerać kształtnymi babeczkami od Cakeaway. I było to obżarstwo z czystym sumieniem! Dochód ze słodyczy również był przeznaczony dla Jasia.

ASobkowiak pole dance

Dzięki waszej pomocy zebraliśmy 1591,25 zł 1 dolara i 1 euro 😀 Jaś serdecznie dziękuje – ta kwota wystarczy aż na 3 miesiące jego leczenia! 🙂

A fotografował nas – Tomasz Gas! Więcej zdjęć znajdziecie na facebooku: Charytatywna impreza Pole Dance Battle

Polecamy także relację okiem Angeliki, blogującej jako Imperfect ballerina.

Możliwość komentowania została wyłączona.